2010-01-05 19:01:56

Pierwszy trening Stali Rzeszów

Podobne tematy Stal Rzeszów
Dziś o godzinie 13.30 piłkarze Stali Rzeszów rozpoczeli przygotowania do rundy wiosennej. Z drużyną trenowali powracający z wypożyczeń Mateusz Rzucidło (Wisłoka Dębica), Taras Mazur (MKS Kańczuga) oraz bramkarz Miłosz Lewandowski (Orzeł Przeworsk).

W dzisiejszych zajęciach uczestniczyło 32 piłkarzy, wśród nich kilku juniorów. Brakowało Ireneusza Grybosia, który odczuwa jeszcze skutki choroby, a także dwóch czarnoskórych Stalowców Serges'a Kiémy i Mby Chukwuemeki Ukonu, którzy mają urlopy do końca tego tygodnia.
Zgodnie z zapowiedziami dziś w klubie nie pojawił sie nikt nowy, jednak pierwsze wzmocnienia możliwe są już w tym tygodniu. Z drużyną Stali, która miała ostatnio problemy ze skutecznością, od dłuższego czasu łączy się nazwisko napastnika Sandecji Nowy Sącz Wojciecha Fabianowskiego. Reprezentował on już Stal w sezonie 2005/06 oraz jesienią 2006. Ponadto mówi się o pomocniku Tomaszu Ciećko z Tomasovii Tomaszów Lubelski, który brał już udział w treningach Stali oraz o napastniku Marku Fundakowskim (Hetman Zamość).

- Wolałbym na razie nie zabierać głosu w tej sprawie. Powiem tylko, że jesteśmy blisko porozumienia z dwoma napastnikami i jednym środkowym pomocnikiem - powiedział trener Stali Andrzej Szymański. - Na inne pozycje nie szukamy piłkarzy, bo nawet dzisiaj było widać, że jest w kim wybierać. Do 20 lutego ci zawodnicy mają czas, aby mnie przekonać do siebie. Wtedy zamykamy kadrę, która ma liczyć 22 nazwiska - dodał.

Plan sparingów Stali Rzeszów:

30 stycznia - Spartakus Szarowola,
3 lutego - Górnik Łęczna,
6 lutego - Hetman Zamość,
10 lutego - Siarka Tarnobrzeg,
13 lutego - Stal Mielec oraz MKS Kańczuga,
17 lutego - Wisłoka Dębica oraz Stal Stalowa Wola,
20 lutego - Partyzant Targowiska,
24 lutego - Stal Sanok,
27 lutego - Unia Nowa Sarzyna.

źródło: Sportowetempo.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

łajdak 2010-01-05 19:39:53 0 0

DO BOJU STAL RZESZÓW!!!!!!!!!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem