2010-07-15 22:07:15

Mateusz Kędzior z Wisłoki Dębica do Wisłoka Wiśniowa

Doświadczony zawodnik Wisłoki Dębica, mający za sobą również grę w Stali Rzeszów i Górniku Wieliczka Mateusz Kędzior, znalazł się na celowniku spadkowicza z IV ligi Wisłoka Wiśniowa.
 
Kędzior jest wychowankiem MKS-u Dębica, na boisku występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub obrońcy. 30-letni dobrze zbudowany zawodnik (185 cm/80 kg) znany był przede wszystkim z bardzo dobrej wydolności.
 
Prócz Kędziora w Wisłoku prowadzonym obecnie przez Krzysztofa Podlaska może również grać Piotr Mikulski, 28-letni defensor Rzemieślnika Pilzno mający za sobą również grę w Igloopolu Dębica.
 
W kadrze samego Wisłoka zdecydowanie więcej pozycji zapisano póki co w rubryce "odeszli". Bramkarz Marek Domoń prawdopodobnie zasili Raniżovie. Inni zawodnicy jacy zgłosili zamiat opuszczenia klubu to: obrońcy Paweł Libucha (Granit Wysoka Strzyżowska), Witold Jakubowski (Siarka Tarnobrzeg via Resovia), pomocnicy Jarosław Kuter (Lechia Sędziszów), Wojciech Piechowiak (Wisłok Strzyżów), Waldemar Śledź (szuka klubu) oraz napastnik Waldemar Złotek (Czarni Jasło).
 
Pomimo licznych osłabień wszystko wskzuje na to, że drużyna z Wiśniowej w przyszłym sezonie podejmie walkę o powrót do IV ligi.
 
źródło: Nowiny / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Niby strata 2010-07-16 10:19:43 0 0

Żadna strata, niech dla kogoś innego strzela swojaki. No i kasy więcej zostanie ;-) Swoją drogą to o tak dobrej wydolności mało kto wi(e)dział

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem