2010-07-10 15:07:28

Plan przygotowań Orła Przeworsk

Piłkarze czwartoligowego Orła Przeworsk rozpoczną przygotowania do sezonu 2010/11 w poniedziałek 12 lipca. Trener Korab zaplanował cztery spotkania sparingowe w których podda sprawdzianowi kilku kandydatów do gry w swojej drużynie.
 
W okresie przygotowawczym podopieczni trenera Krzysztofa Koraba rozegrają  sparingi ze Stalą Sanok, Piastem Tuczempy, Pogonią Leżajsk, Crasnovią Krasne. Planowany jest również obóz dochodzeniowy  na własnych obiektach.
 
Jesienią przy budowlanych nie zobaczymy już na pewno czterech piłkarzy: Grzegorz Łuczyk oraz Przemysław Lasek nie przedłużyli umów z klubem, Łukaszowi Bursztyce skończyło się wypożyczenia z Sokoła Sieniawa podobnie jak Miłoszowi Lewandowskiemu (ze Stali Rzeszów) który postanowił szukać klubu w lidze wyższej niż IV i prawdopodobnie zagra w drużynie beniaminka III ligi Partyzancie Targowiska. 
Nie pewna jest przyszłość Krzysztofa Mirka, który postanowił szukać klubu w niższej lidze oraz snajpera Orłowców Piotra Boratyna.
 
Na miejsce wymienionych kadre przeworszczan mogą zasilić Radosławem Sykała (MKS Kańczuga), Paweł Zięba (MKS Kańczuga), Jakub Domka (młodzieżowiec, Błękitni Grzęska) i Paweł Dąbek (CCC Dąbrówki).
 
źródło: orzelprzeworsk.futbolowo.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem