2014-04-06 22:34:56

Strzelanina w Pisarowcach. Przełęcz przegrała z LKS-em

Ciekawe i zacięte spotkanie oglądali kibice w Pisarowcach, gdzie miejscowy LKS wygrał z Przełęczą Dukla 5-3.

Bohaterem meczu był z pewnością Daniel Niemczyk, który skompletował hat-trick.

Spory wpływ na przebieg meczu miał też golkiper gospodarzy, który przed przerwą przy stanie 2-1 po kontaktowym golu Kamila Kowalskiego obronił rzut karny wykonywany przez słowackiego stopera Przełęczy Daniela Jurca.

Po przerwie LKS odskoczył na dwie bramki po trafieniu wspomnianego Niemczyka i Damiana Kota.

Goście próbowali gonić wynik ale gospodarze na bramkę Piotra Pietruszki odpowiedzieli trafieniem Dawida Romerowicza. W doliczonym czasie rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Mateusz Woźniak.

5-3 Woźniak (90)

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net / Przełęcz Dukla