2014-03-22 19:20:00

Karpaty Krosno ponownie rozbiły Omegę Stary Zamość 4-0

Karpaty Krosno, podobnie jak w rundzie jesiennej, pokonały Omegę Stary Zamość 4-0. Tym razem na boisku rywala.

Prowadzenie drużynie prowadzonej przez Szymona Szydełko dał w 21. minucie Kamil Walaszczyk. Zaledwie dwie minuty później na 2-0 podwyższył Bartłomiej Buczek. Obydwa gole padły po uderzeniach z rzutów wolnych.

Trzecią bramkę dla Karpat Krosno zdobył w 64. minucie Jakub Popielarz skutecznie egzekwując rzut karny. Wynik spotkania na 4-0 dla krośnian ustalił na kilka minut przed końcem Tomasz Kasperkowicz.

"Karpaciarze" powtórzyli tym samym wynik z rundy jesiennej. Wtedy także zwyciężyli 4-0.

Omega: Mańka - Bajor, Kamński, Mazur, Mikulski, M. Paczkowski (60. Nizioł), Ł. Paczkowski, Paździor, Ramian (75. Goch), Sadowski, Solecki

Karpaty: Hajduk - Kapuściński, Chmielowski, Zych, Telesz, Wierdak (67. Honkisz), Popielarz (64. Stanisz), Madeja (72. Kasza), Walaszczyk, Buczek, Fundakowski (75. Kasperkowicz)

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: Kamiński, M. Paczkowski, Paździor - Madeja, Buczek. Widzów: 300 (w tym ok. 80 z Krosna)

źródło: polskieligi.net / karpatykrosno.net