2010-01-04 23:01:35

Transfery w Pogoni Leżajsk

Podobne tematy Pogoń Leżajsk transfery
Doświadczony rozgrywający Mirosław Kalita oraz bramkostrzelny napastnik Roman Fedak to zawodnicy których nie zobaczymy wiosną w barwach "Piwoszy". W miejsce tych dwóch zawodników działacze sprowadzili Roberta Kurosza i Macieja Bilińskiego.

39-letni, mający za sobą występny w Ekstraklasie, Kalita odszedł z Pogoni do Partyzanta Targowiska, gdzie na stanowisku trenera zastąpić ma Andrzeja Białego. Natomiast 20-letni Fedak powrócił do Sokoła Sieniawa, gdyż Pogoni nie stać było na transfer definitywny piłkarza.
W zamian do zespołu dołączy doświadczony Maciej Biliński, 36-letni napastnik Karpat Krosno. W przeszłości reprezentował on również barwy Resovii Rzeszów której jest wychowankiem, a także Strugu Tyczyn i Kolbuszowianki. Drugi z nowych zawodników  Pogoni to 25-letni bramkarz Robert Kurosz. Wychowanek Czuwaju Przemyśl występował także w MKS Mielnik, BLS Biała Podlaska, Żurawiance Żurawica, Stali Rzeszów, Orzle Przeworsk a ostatnio reprezentował III-ligową Nadnarwiankę Pułtusk. W tym ostatnim klubie nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w bramce, dlatego z drużyną Pogoni trenował już w trakcie rundy jesiennej.

źródło: pogon-lezajsk.blogspot.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem