http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-07 10:07:01

Partyzant Targowiska szuka nowych piłkarzy

Czterech doświadczonych piłkarzy i pięciu młodzieżowców chciałby pozyskać w przerwie letniej beniaminek z Targowisk. Na liście życzeń aż roi się od znanych w regionie nazwisk.
 
Partyzant Mal-Bud mogą wzmocnić bramkarze Miłosz Lewandowski (rocznik 1990, ostatnio Orzeł Przeworsk), Marcin Korbecki (1990, Karpaty Krosno), Mateusz Krawczyk (1991, Nafta Jedlicze), obrońca Karol Federkiewicz (1991, Stal Rzeszów), pomocnicy Damian Łanucha (1989, Resovia), Jakub Cetnarski (1989, Błękitni Ropczyce), Lech Czaja (1982, Igloopol Dębica) i Marek Węgrzyn (1978, Stal Sanok) oraz napastnicy Rafał Nikody (1986, Stal Sanok) i Tomasz Płonka (1986, Izolator Boguchwała).

Na pierwszych wczorajszych zajęciach z tej grupy byli jednak tylko Lewandowski, Korbecki, Krawczyk, Cetnarski, Czaja, Łanucha i Płonka. – Reszta miała inne zajęcia. Na przykład Węgrzyn i Nikody grają jeszcze ze Stalą Sanok mecz pucharowy i będą dopiero w czwartek, a Federkiewicz występuje w mistrzostwach Polski juniorów – tłumaczył trener Mirosław Kalita.

- Z każdym z nich jesteśmy już po słowie odnośnie warunków finansowych, ale decyzje zapadną dopiero po obozie i sparingach – dodaje trener, który zabiera zespół do Pustyni na 6 dni (12-17 lipca).
 
W sumie Partyzant potrzebuje dwóch bramkarzy, środkowego i lewego obrońcy, środkowego i skrajnego pomocnika oraz napastnika.

We wczorajszych zajęciach uczestniczyło 21 piłkarzy. Nie było także zapowiadanych wcześniej na testy ofensywnie usposobionych graczy z Ukrainy. – Dopiero złożyli podania o wizę do Polski i musi to chwilę potrwać. Spodziewam się ich w następnym tygodniu – mówi Kalita.

Jesienią w Targowiskach grać już nie będą Mateusz Wolański, Rafał i Krystian Pydychowie, Jakub Zima i Paweł Ginalski.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem