2010-07-06 21:07:06

Ruchy kadrowe w Stali Stalowa Wola

Od początku tygodnia w Stalowej Woli w zajęciach prowadzonych przez Sławomira Adamusa uczestniczą coraz to nowi zawodnicy.
 
Tym razem w gronie kandydatów do gry w "Stalówce" są bracia Rafał i Krystian Pydychowie (obaj Partyzant Targowiska), testowany ostatnio przez Kolejarza Stróże Rafał Turczyn (Resovia) oraz Marcin Sikorski (Radomiak Radom) i Łukasz Kamiński (Avia Świdnik).
 
Nie dotarł zapowiadany napastnik Stali Sanok Rafał Nikody, który pomóc ma swojemu dotychczasowemu klubowi w meczu z Unią Nowa Sarzyna o Puchar Polski na szczeblu województwa (7 lipca w Boguchwale).

- O podpisywaniu kontraktów na razie nie ma co mówić. Najpierw musimy zagrać sparingi i na ich podstawie będziemy oceniać przydatność do drużyny poszczególnych zawodników, jakimi się interesujemy - wyjaśnia na małach Gazety Sławomir Adamus, trener drużyny ze Stalowej Woli.
 
Kilku byłych zawodników "zielono-czarnych" szuka sobie nowych klubów. Cezary Czpak trenuje obecznie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, natomiast Ivan Łytwyniuk z Zagłębiem Sosnowiec.
 
Dobrą wiadomością dla fanów Stali jest to, że Stanisław Wierzgacz zdecydował się na pozostanie w Stalowej Woli i dalszą grę w barwach klubu.
 
źródło: Gazeta.pl / Nowiny / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem