2010-07-06 17:07:33

Terminarz IV ligi podkarpackiej na sezon 2010/2011

Znamy już terminarz rozgrywek IV ligi podkarpackiej na sezonei 2010/2011. Piłkarze wyjdą na boiska w weekend 14/15 sierpnia i będą grać do 11 listopada.
 
W terminarzu rozgrywek przewidziano jedną środową kolejkę (1 września). Dokładne godziny spotkań zostaną ustalone 14 lipca w Boguchwale, gdzie odbędzie się spotkanie organizacyjne klubów IV ligi.

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2010/11


Kolejka 1 - 14/15 sierpnia

Gamrat/Czarni Jasło - KS Zaczernie
Crasnovia Krasne - Żurawianka Żurawica
JKS 1909 Jarosław - Wisłoka Dębica
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
MKS Kańczuga - Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk - Pogoń Leżajsk

Kolejka 2 - 21/22 sierpnia
Crasnovia Krasne - Gamrat/Czarni Jasło
Żurawianka Żurawica - Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno - Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko - MKS Kańczuga
Stal Nowa Dęba - Lechia Sędziszów Małopolski
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica - Kolbuszowianka Kolbuszowa
KS Zaczernie - JKS 1909 Jarosław

Kolejka 3 - 28/29 sierpnia
Gamrat/Czarni Jasło - Żurawianka Żurawica
JKS 1909 Jarosław - Crasnovia Krasne
Kolbuszowianka Kolbuszowa - KS Zaczernie
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski - Strumyk Malawa
MKS Kańczuga - Stal Nowa Dęba
Orzeł Przeworsk - Sokół Nisko
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 4 - 1 września (środa)
Gamrat/Czarni Jasło - JKS 1909 Jarosław
Żurawianka Żurawica - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - Orzeł Przeworsk
Strumyk Malawa - MKS Kańczuga
Wisłoka Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski
KS Zaczernie - Piast Tuczempy
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa

Kolejka 5 - 4/5 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Gamrat/Czarni Jasło
JKS 1909 Jarosław - Żurawianka Żurawica
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne
Lechia Sędziszów Małopolski - KS Zaczernie
MKS Kańczuga - Wisłoka Dębica
Orzeł Przeworsk - Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko

Kolejka 6 - 11/12 września
Gamrat/Czarni Jasło - Piast Tuczempy
Żurawianka Żurawica - Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa - Pogoń Leżajsk
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk
KS Zaczernie - MKS Kańczuga
Crasnovia Krasne - Lechia Sędziszów Małopolski
JKS 1909 Jarosław - Kolbuszowianka Kolbuszowa

Kolejka 7 - 18/19 września
Lechia Sędziszów Małopolski - Gamrat/Czarni Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Żurawianka Żurawica
Piast Tuczempy - JKS 1909 Jarosław
MKS Kańczuga - Crasnovia Krasne
Orzeł Przeworsk - KS Zaczernie
Pogoń Leżajsk - Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba

Kolejka 8 - 25/26 września
Gamrat/Czarni Jasło - MKS Kańczuga
Żurawianka Żurawica - Stal Nowa Dęba
Strumyk Malawa - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Rzemieślnik Pilzno
KS Zaczernie - Pogoń Leżajsk
Crasnovia Krasne - Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław - Lechia Sędziszów Małopolski
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy

Kolejka 9 - 2/3 października
Orzeł Przeworsk - Gamrat/Czarni Jasło
Piast Tuczempy - Żurawianka Żurawica
Lechia Sędziszów Małopolski - Kolbuszowianka Kolbuszowa
MKS Kańczuga - JKS 1909 Jarosław
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno - KS Zaczernie
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa

Kolejka 10 - 9/10 października
Gamrat/Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk
Żurawianka Żurawica - Strumyk Malawa
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba
KS Zaczernie - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno
JKS 1909 Jarosław - Orzeł Przeworsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa - MKS Kańczuga
Piast Tuczempy - Lechia Sędziszów Małopolski

Kolejka 11 - 16/17 października
Rzemieślnik Pilzno - Gamrat/Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski - Żurawianka Żurawica
MKS Kańczuga - Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Pogoń Leżajsk - JKS 1909 Jarosław
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne
Stal Nowa Dęba - KS Zaczernie
Strumyk Malawa - Wisłoka Dębica

Kolejka 12 - 23/24 października
Gamrat/Czarni Jasło - Sokół Nisko
Żurawianka Żurawica - Wisłoka Dębica
KS Zaczernie - Strumyk Malawa
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba
JKS 1909 Jarosław - Rzemieślnik Pilzno
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk
Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk
Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Kańczuga

Kolejka 13 - 30/31 października
Stal Nowa Dęba - Gamrat/Czarni Jasło
MKS Kańczuga - Żurawianka Żurawica
Orzeł Przeworsk - Lechia Sędziszów Małopolski
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko - JKS 1909 Jarosław
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica - KS Zaczernie

Kolejka 14 - 6/7 listopada
Gamrat/Czarni Jasło - Strumyk Malawa
Żurawianka Żurawica - KS Zaczernie
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica
JKS 1909 Jarosław - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski - Pogoń Leżajsk
MKS Kańczuga - Orzeł Przeworsk

Kolejka 15 - 11 listopada
Wisłoka Dębica - Gamrat/Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk - Żurawianka Żurawica
Pogoń Leżajsk - MKS Kańczuga
Rzemieślnik Pilzno - Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Strumyk Malawa - JKS 1909 Jarosław
KS Zaczernie - Crasnovia Krasne

źródło: Podkarpacki ZPN


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem