2014-03-09 20:03:00

Stal Rzeszów w Siedlcach urwała punkty liderowi

W pierwszej wiosennej kolejce 2 ligi grupy wschodniej piłkarze Stali Rzeszów zremisowali w Siedlcach z liderem tabeli miejscową Pogonią 1-1.

Początek meczu nie wróżył gobrze rzeszowianom. Już w 6. minucie prowadzenie Pogoni dał Samuelson Odunka pakując piłkę do bramki Miłosza Lewandowskiego z 5 metrów po dograniu z lewej strony boiska.

Stal, w składzie której wybiegło dwóch nowopozyskanych zawodników - Szymon Kaźmierowski i Rafał Lisiecki - dążyła do wyrównania. Efekt w poostaci gola przyszedł już 20 minut później. Maciej Maślany wykorzystał podanie Kacpra Drelicha i będąc w polu karnym lobował bramkarza miejscowych.

POGOŃ SIEDLCE - STAL RZESZÓW 1-1 (1-1)
1-0 Odunka (6)
1-1 Maślany (26)

Pogoń: Dudzikur - Kwiatkowski, Rodak, Dybiec, Ratajczak, Odunka (67. Wocial), Kosiorowski, Dziubiński (54. Więzik), Wójcik, Tomalski (76. Dmowski), Zaniewski (76. Tarachulski).

Stal: Lewandowski - Konrad Hus, Bednarczyk, Baran, Krzysztof Hus (74. Lisańczuk), Maślany, Drelich, Jędryas, Lisiecki, Kaźmierowski (45. Kolesnikovs), Prędota.

Sędziował: Marcin Bielawski z Katowic. Żółte kartki: Kwiatkowski, Zaniewski - Jędryas. Widzów: 2050

źródło: stalrzeszow.pl