2010-06-30 23:06:03

Terminarz II ligi grupy wschodniej

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz II ligi grupy wschodniej. Jesienią rozgrywki rozpoczną się 31 lipca i potrwają do 14 listopada. Zostanie rozegranych siedemnaście kolejek wśród których tylko IV zostałą zaplanowana na środę.

W związku z trwającym postępowaniem licencyjnym skład ligi może ulec zmianie. W przypadku nie otrzymania licencji przez klub jego miejsce zajmie inny klub wyłoniony zgodnie z postanowieniami uchwały nr V/68 z dnia 22 kwietnia 2010 roku zarządu PZPN w sprawie szczegółowych zasad uzupełniania klas rozgrywkowych szczebla centralnego.

1. kolejka - 31 lipca-1 sierpnia

GLKS Nadarzyn - Wigry Suwałki
Spartakus Szarowola - Resovia
Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
Start Otwock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wisła Płock
Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków

2. kolejka - 7-8 sierpnia

Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko - Stal Rzeszów
Wisła Płock - Jeziorak Iława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Elbląg - Start Otwock
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Resovia - Sokół Sokółka
GLKS Nadarzyn - Spartakus Szarowola

3. kolejka - 14-15 sierpnia

Spartakus Szarowola - Wigry Suwałki
Sokół Sokółka - GLKS Nadarzyn
Puszcza Niepołomice - Resovia
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Start Otwock - Motor Lublin
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów - Wisła Płock
Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko

4. kolejka - 18 sierpnia

Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko
Wisła Płock - Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Jeziorak Iława
Motor Lublin - Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Stalowa Wola - Start Otwock
Resovia - Pelikan Łowicz
GLKS Nadarzyn - Puszcza Niepołomice
Spartakus Szarowola - Sokół Sokółka

5. kolejka - 21-22 sierpnia

Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - Spartakus Szarowola
Pelikan Łowicz - GLKS Nadarzyn
Start Otwock - Resovia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Stalowa Wola
Jeziorak Iława - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Okocimski KS Brzesko - Wisła Płock

6. kolejka - 28-29 sierpnia

Wigry Suwałki - Wisła Płock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława
Resovia - Ruch Wysokie Mazowieckie
GLKS Nadarzyn - Start Otwock
Spartakus Szarowola - Pelikan Łowicz
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice

7. kolejka - 4-5 września

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
Start Otwock - Spartakus Szarowola
Ruch Wysokie Mazowieckie - GLKS Nadarzyn
Jeziorak Iława - Resovia
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Okocimski KS Brzesko - Olimpia Elbląg
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

8. kolejka - 11-12 września

Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg - Wisła Płock
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Resovia - Stal Rzeszów
GLKS Nadarzyn - Jeziorak Iława
Spartakus Szarowola - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Sokółka - Start Otwock
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz

9. kolejka - 18-19 września

Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Start Otwock - Puszcza Niepołomice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Sokółka
Jeziorak Iława - Spartakus Szarowola
Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn
Znicz Pruszków - Resovia
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Wisła Płock - Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg

10. kolejka - 25-26 września

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock
Resovia - Okocimski KS Brzesko
GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszków
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Start Otwock

11. kolejka - 2-3 października

Start Otwock - Wigry Suwałki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Sokół Sokółka
Znicz Pruszków - Spartakus Szarowola
Okocimski KS Brzesko - GLKS Nadarzyn
Wisła Płock - Resovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Motor Lublin

12. kolejka - 9-10 października

Wigry Suwałki - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GLKS Nadarzyn - Wisła Płock
Spartakus Szarowola - Okocimski KS Brzesko
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Start Otwock - Ruch Wysokie Mazowieckie

13. kolejka - 16-17 października

Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki
Jeziorak Iława - Start Otwock
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka
Wisła Płock - Spartakus Szarowola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn
Olimpia Elbląg - Resovia
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola

14. kolejka - 23-24 października

Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
Resovia - Motor Lublin
GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg
Spartakus Szarowola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Wisła Płock
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Start Otwock - Stal Rzeszów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława

15. kolejka - 30-31 października

Jeziorak Iława - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszków - Start Otwock
Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka
Olimpia Elbląg - Spartakus Szarowola
Motor Lublin - GLKS Nadarzyn
Stal Stalowa Wola - Resovia

16. kolejka - 6-7 listopada

Wigry Suwałki - Resovia
GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola
Spartakus Szarowola - Motor Lublin
Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Wisła Płock
Start Otwock - Okocimski KS Brzesko
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów

17. kolejka - 13-14 listopada

Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Jeziorak Iława
Okocimski KS Brzesko - Ruch Wysokie Mazowieckie
Wisła Płock - Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - Sokół Sokółka
Stal Stalowa Wola - Spartakus Szarowola
Resovia - GLKS Nadarzyn

źródło: PZPN

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem