http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-04 18:01:54

Nowy trener w OKS 1945 Olsztyn

Zbigniew Kieżun został nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny OKS 1945 Olsztyn. Zastąpił on na tym stanowisku Jerzego Budziłka.

Po rozwiązaniu umowy z Jerzym Budziłkiem dyrektor klubu Andrzej Królikowski zapowiedział, że następcą będzie olsztyński trener z uprawnieniami na II ligę. W gronie kandydatów wymieniano trzech szkoleniowców. Oprócz Zbigniewa Kieżuna - Andrzeja Biedrzyckiego oraz Piotra Zajączkowskiego. Nowy szkoleniowiec podpisał z klubem póltoraroczną umowę. Jutro ma spotkać sie ze swoim poprzednikiem, aby omówić sprawy związane z drużyną.

Zbigniew Kieżun ma 60 lat. Pracował już Olsztynie. Prowadząc Stomil uratował drużynę przed spadkiem z I ligi. Ponadto pracował w Sokole Ostróda, Warmii Grajewo, DKS-ie Dobre Miasto, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Wigrach Suwałki, Olimpii Elbląg oraz przez ostatnie dwa lata w Unii Janikowo. Z tym ostatnim zespołem pożegnał się pod koniec poprzedniego roku, zostawiając Unię na ostatnim miejscu w tabeli II ligi grupy zachodniej.

źródło: stomil.olsztyn.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem