2014-02-08 14:32:57

sparing: Stal Mielec - Okocimski Brzesko 5-1

W pojedynku Stal Mielec - Okocimski Brzesko drugoligowcy pewnie pokonali wyżej notowanego rywala aż 5-1.

Na sztucznej murawie w Woli Chorzelowskiej mielczanie rozbili wręcz pierwszoliwy Okocimski Brzesko 5-1. Jeszcze przed przerwą dwa gole dla Stali strzelił Sebastian Łętocha, a na 3-0 trafił Kamil Radulj.

Po przerwie kolejne dwie bramki zdobyli Sebastian Duda i wprowadzony po przerwie Damin Skiba.

STAL MIELEC - OKOCIMSKI BRZESKO 5-1
Bramki dla Stali: Łętocha 2 (5,13), Radulj (21), Duda (77), Skiba (88)

Stal: Wyparło - Podstolak (46. Rogala), Załucki, Duda, Getinger (46. Kardyś) - Głaz, Kościelny, Radulj (46. Skiba), Słotwiński (46. Jaworski), Domański - Łętocha.

źródło: stalmielec.com