2014-02-08 14:31:01

sparing: Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 2-1

Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-2 w meczu sparingowym z Górnikiem Łęczna.

Pierwotnie sparing miał mieć formę dwumeczu, ale ostatecznie płkarze obydwu drużyn zagrali jedno spotkanie 2 x 50 minut.

Wszystkie gole padały w końcówce. Prowadzenie dla Siarki Tarnobrzeg zdobył w 83. minucie Łukasz Popiela, który wykorzystał rzut karny.

Bramki dla Górnika Łęczna strzelili odpowiednio w 93. i 99. minucie Nikołaj Kozaciuk i Veljko Nikitović.

W barwach tarnobrzeskiego klubu zagrało aż sześciu graczy testowanych.

Piłkarze Górnika Łęczna po 18. kolejkach rozgrywek są liderem pierwszej ligi.

GÓRNIK ŁĘCZNA - SIARKA TARNOBRZEG 2-1 (0-0)
0-1 Popiela (83-karny)
1-1 Kozaciuk (93)
2-1 Nikitović (99)

Górnik: Prusak - Mierzejewski, Szmatiuk, Bielak, Mraz, Zawistowski, Nowak, Bożok, Bonin, Sasin, Niedziela oraz Socha, Świech, Nikitović, Dobrowolski, Zuber, Kozaciuk, Szałachowski, Kalinowski

Siarka: Melon - Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski - Chrabąszcz, Frankiewicz, Tunkiewicz, Persona, Kowalski - Wróbel oraz Komorowski, Popiela, Ciećko, Szewc i 6 zawodników testowanych

źródło: lajfy.com