2010-06-28 16:06:36

Czterech nowych graczy blisko Resovii

Trener Resovii Miroslav Čopjak do środy chce skompletować kadrę. Rzeszowianie są o krok od podpisania umów z czterema piłkarzami.

O bramkarzu Piotrze Pasiu z GKS Jastrzębie i czeskim środkowym obrońcy Ilji Zítce z Ruchu Wysokie Mazowieckie już pisaliśmy. Pozostali dwaj to pomocnik Szymon Stencel ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie oraz napastnik Tomasz Jakuszewski z Olimpii Zambrów.

Komplikuje się sprawa pozyskania Marcina Juszkiewicza z Concordii Piotrków Trybunalski, z którą rozgrywającego wiąże jeszcze 2-letni kontrakt. Jego aktualny pracodawca żąda wysokiej kwoty odstępnego, jednak negocjacje trwają.

W Resovii pojawiają się i znikają zawodnicy ze Słowacji i Czech, których ściąga do Rzeszowa nowy manager rzeszowian Jan Mucha.

- Dwóch Słowaków odprawiliśmy z kwitkiem. Chcieli zarabiać dwa razy tyle, ile w ubiegłym sezonie najlepiej opłacany Piotr Chlipała - tłumaczy prezes piłkarskiej sekcji Adam Sadecki.

Tymczasem byłym już obrońcą Resovii Rafałem Turczynem, interesują się małopolscy pierwszoligowcy. 21-letni wychowanek szkółki piłkarskiej Hetmana Zamość rozpoczął testy w Kolejarzu Stróże. Zainteresowanie zawodnikiem wyrażają też trenerzy Sandecji Nowy Sącz.

źródło: Nowiny / hetmanzamosc.com


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem