http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-06-25 17:06:17

Ośmiu nowych zawodników na treningu Resovii

Ośmiu nowych zawodników pojawiło się na treningu drugoligowej Resovii Rzeszów - czterech Słowaków, trzech Polaków i Czech.
 
Również za transfery w rzeszowskim klubie odpowiada nowy człowiek. Jan Mucha (spokrewniony z reprezentacyjnym golkiperem Słowacji) będzie pełnił rolę managera jak i kierownika, zastępując na tym stanowisku Ferdynada Kanasa.
 
Przy Wyspiańskiego trenuje już czterech młodych Słowaków, a także Michał Ogrodnik z Błękitnych Ropczyce (o którym już pisaliśmy), 19-letni obońca Stali Mielec Mateusz Podstolak, rosły (194 cm) 24-letni napastnik Izolatora Boguchwała Tomasz Płonka oraz Czeski stoper występujący ostatnio w Ruchu Wysokie Mazowieckie 27-letni Ilja Zítka (brat  byłego reprezentanta Czech, bramkarza Anderlechtu Bruksela Daniela Zítki).
 
Nie wykluczone, że niebawem w Rzeszowie pojawią się nowi piłkarze, bowiem sztab szkoleniowy wciąż poszukuje kandydatków do gry w drużynie.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2010-06-28 09:00:33 0 0

Izolator też się wzmacnia. Podobno chodzi o 19 - letniego bramkarza Gwarka Zabrze.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem