2010-06-24 20:06:10

Przygotowania Siarka Tarnobrzeg

Większość piłkarzy występujących w minionym sezonie w Tarnobrzegu wyraziła chęć gry w barwach Siarki w następnym sezonie. Trener Mażysz spodziewa się jednak, że już w trakcie przygotowań do nadchodzącego sezonu może mieć do dyspozycji o dwóch graczy mniej.
 
Chodzi o Damiana Sałka, którym zainteresowani są działacze Stali Stalowa Wola oraz Romana Bobaka (szuka nowego klubu na własną rękę).

- Więcej wyjaśni się w przyszłym tygodniu. Znając życie to zawodnicy sondują teraz sytuację w różnych drużynach, dopiero za kilkanaście dni więcej się wyjaśni – mówił dla "Echa Dnia" szkoleniowiec piłkarzy Siarki.
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczną się 7 lipca. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi inauguracja nowego sezonu w trzeciej lidze - czy będzie to 7 czy 14 sierpnia.

Plan gier kontrolnych:
- 17 lipca z beniaminkiem trzeciej ligi Zartmetem Olender Sól w Tarnobrzegu;
- 21 lipca z Sokołem Nisko w Tarnobrzegu;
- 24 lipca z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim;
- 28 lipca z Juventą Starachowice w Tarnobrzegu;
- 31 lipca z Alitem Ożarów w Tarnobrzegu.
 
Ostatni sparing rozegrany zostanie 7 sierpnia, o ile nie nastąpi wtedy inauguracja sezonu. Przeciwnikiem Siarki będzie ktoś z trojki: Kozienice-Janików, Wisła Puławy lub Radomiak Radom.
 
źródło: echodnia.eu

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem