2010-06-23 20:06:13

Karpaty Krosno w finale pucharu Polski OZPN Krosno

Karpaty Krosno wygrały w Targowiskach z tamtejszym Partyzantem w meczu półfinału pucharu Polski na szczeblu okręgo krośnieńskiego. Goście zwyciężyli 2-0.

Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem - na kameralnym stadionie w Targowiskach pojawiło się ponad 1000 widzów. Ostatecznie lepsi okazali się "Karpaciarze", którzy zwyciężyli 2-0.

Obydwie bramki dla krośnian strzelił Bartłomiej Buczek, który wpisał się na listę strzelców w 39. i 79. minucie.

W rozegranym wcześniej drugim z półfinałów Czarni Jasło przegrali ze Stalą Sanok 0-2.

źródło: własne