http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-04 12:01:56

Piłkarze Stali Rzeszów wznawiają treningi

Podobne tematy Stal Rzeszów
Po blisko miesięcznym odpoczynku od zajęć, II-ligowi piłkarze Stali Rzeszów wracają do pracy. Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 5 stycznia.

- Można powiedzieć, że będą to zajęcia wprowadzające. Zaczniemy od tradycyjnego ważenia, a następnie trochę się poruszamy na powietrzu - mówi II trener Stali Jacek Hus. Stalowcy nie spodziewają sie na zajęciach nikogo nowego, nie powinno też nikogo brakować. Ma sie też zjawić Ireneusz Gryboś który ostatnio brał udział w treningach greckiego III-ligowca Vyzas Megaron, a wcześniej sosnowieckiego Zagłębia. - Od jutra nasi zawodnicy mają zakaz uczestniczenia w testach w innych klubach. Mieli na to wystarczająco dużo czasu - tłumaczy trener Hus.

Do 23 stycznia zawodnicy trenować będą na własnych obiektach. W tym dniu wyjadą na obóz przygotowawczy do Czudca. - Ośrodek ten znamy bardzo dobrze. Jest tam hala, boisko oraz fajne tereny. Nie brakuje więc tam niczego, aby pracować na formą - powiedział II trener. Po obozie, 30 stycznia, rzeszowski zespół rozegra swój pierwszy zimowy mecz sparingowy, w którym zmierzy się z IV-ligowym Spartakusem Szarowola.

źródło: sportowetempo.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem