2010-06-18 13:06:26

Konkurs typerski MŚ w RPA 2010. Zgłoszenia tylko do 21 czerwca

 
Wszystkich użytkowników zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie typerskim na Mistrzostwa Świata w RPA 2010. Do wygrania 400 PLN od Tobet.com i książki Michała Zichlarza pt. "Afryka Gola! Futbol i codzienność". Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca!
 
Wszystkich użytkowników portalu PodkarpacieLIVE zapraszamy do zabawy w naszym konkursie. Zgłoszeń można dokonywać na naszym forum internetowym -> w tym temacie. Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
 
By wziąć udział w zabawie trzeba posiadać aktywne konto w Tobet - jeśli jeszcze go nie założyłeś - kliknij i zrób to teraz!
 
Konkurs potrwa od 21 czerwca do 11 lipca - typujemy mecze Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie!
 
 
Oprócz nagród pieniężnych na konto gracza w Tobet dla naszych Czytelników mamy wyjątkowe książki autorstwa dziennikarza sportowego Michała Zichlarza, pt. "Afryka Gola! Futbol i codzienność". Ta blisko 360 stronicowa pozycja to nie lada gratka nie tylko dla fanów sportu!
 
Więcej informacji znaleźć można na blogu autora pod adresem www.afrykagola.pl.
 

..:: DOŁĄCZ DO KONKURSU MŚ W RPA 2010 ::..


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem