2013-11-13 15:04:00

Świetny powrót Karpat Krosno w Chełmie. Od 0-2 do 3-2 [WIDEO]

Piłkarze Karpat Krosno wygrali 3-2 w wyjazdowym pojedynku z Chełmianką. Podkarpacki zespół przegrywał do przerwy 0-2, ale zdołał odrobić straty.

Pierwsza połowy ułożyła się po myśli gospodarzy. Chełmianka wyszła na prowadzenie w 30. minucie za sprawą Mateusza Tywoniuka. Kilka minut później na 2-0 z rzutu karnego podwyższył Mateusz Olszak.

W drugiej połowie jednak strzelali już tylko gracze Karpat Krosno. Najpierw, w 56. minucie spotkania, na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Buczek, a chwilę później wyrównującą bramkę strzelił Marek Fundakowski.

Decydujący gol padł w 71. minucie - bezpośrednio z rzutu wolnego przymierzył Buczek i ustalił wynik spotkania na 3-2 dla krośnian.

1-0 Tywoniuk (30)
2-0 Olszak (39-karny)
2-1 Buczek (56)
2-2 Fundakowski (60)
2-3 Buczek (71)

Chełmianka: Szokaluk - Bodziak, Borys, Krzyżak, Fiedeń, Tywoniuk, Kobiałka (82. Wasiluk), Batata (65. Wróbel), Fornal, Wójcik, Olszak

Karpaty: Hajduk - Kapuściński, Chmielowski, Kolbusz, Kozak - Wierdak (80. Kasperkowicz), Walaszczyk, Stanisz (90. Dobrzański), Kuliga (75. Telesz) - Buczek, Fundakowski (84. Kasza)

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa. Żółte kartki: Fornal - Kolbusz, Kozak, Kapuściński. Widzów: ok. 200

źródło: polskieligi.net / karpatykrosno.net