2013-10-27 19:37:21

Izolator Boguchwała wymęczył zwycięstwo z outsiderem

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali z Omegą Stary Zamość z ogromnymi kłopotami. Ostatnia drużyna ligi dwukrotnie była na prowadzeniu.

Goście trafili do siatki Izolatora już w 2. minucie spotkania. Ku zaskoczeniu wszystkich gola na 0-1 zdobył Luan da Silva.

Kwadrans później wyrównał wprawdzie Michał Bereś, ale za kolejnych kilkanaście minut Omega Stary Zamość znów była na prowadzeniu (Bartosz Nizioł).

Kiedy początkiem drugiej połowy z boiska wyrzucony został bramkarz Paweł Pawlus (za niesportowe zachowanie) sytuacja gospodarzy wydawała się bardzo trudna.

Pomimo osłabienia gracze Izolatora Boguchwała pokazali charakter i zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw do bramki gości trafił Sebastian Brocki, a chwilę później Mateusz Wanat i miejscowi zwyciężyli 3-2.

W doliczonym czasie gry za brutalny faul czerwonym kartonikiem ukarany został Patryk Nowosad z Omegi.

0-1 da Silva (2)
1-1 Bereś (17)
1-2 Nizioł (29)
2-2 Brocki (67)
3-2 Wanat (76)

Izolator: Pawlus - Rokita (48. Drzał), Brogowski, Szpond, Róg (46. Szyszka) - Bereś (90. Patryk Burak), Skała, Skiba, Karwat - Brocki, Tyburczy (46. Wanat)

Omega: Tobjasz - Ramian (79. Omieński), Da Silva (72. Tchórz), Denis, Fulera, Mikulski, Nizioł (75. Bojar), Nowosad, Andrade, Solecki, Turczyn

Sędziował: Piotr Kozłowski z Zamościa. Zółte kartki: Bereś - Turczyn, Andrade. Czerwone kartki: Pawlus (48, niesportowe zachowanie) - Fulara 90+2 (brutalny faul).  Widzów: 150

źródło: polskieligi.net / zksizolator.eu