2013-10-14 20:49:03

Towarzysko na 85-lecie: Karpaty Krosno - Widzew Łódź 2-1 [WIDEO]

Karpaty Krosno pokonały graczy Widzewa Łódź 2-1 w towarzyskim spotkaniu z okazji 85-lecia krośnieńskiego klubu. Zobaczcie wideo z meczu.

W barwach Widzewa Łódź zagrało wprawdzie tylko kilku zawodników występujących na co dzień w T-Mobile Ekstraklasie, ale piłkarze Karpat Krosno na pewno mogą być zadowoleni ze swojej postawy.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po przepięknym uderzeniu Bartłomieja Buczka, który trafił do siatki z 40 metrów. Do przerwy "Karpaciarze" prowadzili 1-0.

W  62. minucie na 2-0 podwyższył Kamil Walaszczyk, który skutecznie egzekwował rzut karny. Jedynego gola dla Widzewa strzelił Konrad Marat.

Na 5 minut przed końcem spotkania kibice Karpat odpalili 85 rac i spotkanie zostało na chwilę przerwane. Wszystko by uczcić jubileusz 85-lecia, który w tym roku świętuje krośnieński klub.

1-0 Buczek (11)
2-0 Walaszczyk (62)
2-1 Marat (82)

Karpaty: Hajduk (30. Tasz, 64. Kowalik) - Kolbusz (81. Klimczyk), Chmielowski, Kozak (81. Kozioł), Kapuściński (58. Telesz), Walaszczyk (65. Rutyna), Stanisz (52. Kasza), Kuliga (74. Wójcik), Buczek (52. Fydrych), Dobrzański (58. Wierdak), Fundakowski (65. Kasperkowicz)

Widzew: Mielcarz - Augustyniak, Bartoszewski (52. Lipski), Rozwandowicz, Kozłowski, Kolab (74. Marcioch), Leonow (74. Marat), Puchalski, Alex Bruno, Narożnik, Warchoł

Sędziowali: Marek Guzik oraz Rafał Krężałek i Tomasz Jagieła (Krosno). Sędzia techniczny: Piotr Prajzner

źródło: polskieligi.net

Gol Bartłomieja Buczka na 1-0

Gol Kamila Walaszczyka na 2-0