http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-03 21:01:27

Piłkarze Hetmana Zamość ochodzą z drużyny

Podobne tematy Hetman Zamość
Marcin Grunt, Łukasz Kaczmarek, Marek Fundakowski, Łukasz Frączek, Ivan Litvniuk, Paweł Miszczuk oraz Michał Skórski. To siódemka piłkarzy, którym z ostatnim dniem grudnia wygasł kontrakt z Hetmanem Zamość. Zawodnicy prawdopodobnie opuszczą zespół.
 
 
- Nikt z nami na temat przedłużenia kontraktów nie rozmawiał – mówi dla portalu hetmanzamosc.com Marek Fundakowski, kapitan zespołu.
 
Decyzja włodarzy klubu na pewno może dziwić, jednak gdy przyjrzymy się fatalnej sytuacji klubu to cała ta sprawa wydaje się być jasna: brak licencji na grę w II lidze, zakaz transferowy, sprawy w sądzie polubownym zakładane przez byłych zawodników (ostatnio Grzegorz Staszewski), brak zarządu, blisko 1,5 miliona złotych długu – to wszystko i wiele więcej złożyło się na fakt, że najprawdopodobniej nie tylko nie ujrzymy wyżej wymienionych piłkarzy w Hetmanie, ale i samo przystąpienia zespołu do rundy wiosennej staje się mało prawdopodobne.

Umowa wygasła także dyrektorowi sportowemu, a zarazem drugiemu trenerowi Hetmana Zbigniewowi Pająkowi. Ważne umowy w obecnej chwili mają trener Andrzej Orzeszek, bramkarze Mateusz Prus, Michał Kiecana i Patryk Dobromilski, obrońcy  Mateusz Szyper, Kamil Sowai  Tomasz Demusiak, pomocnicy Konrad Kozioł, Rafał Kycko i Michał Rajtar oraz napastnicy Radosław Galant i Kamil Sawa.
 
Na testy do ekstraklasowej Polonii Bytom wyjechał już 19-letni Prus i jeśli mu się poszczęści Hetman może stracić kolejnego zawodnika.
 
źródło: hetmanzamosc.com
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Marek 2010-01-03 22:16:48 0 0

No to po Hetmanie. Szkoda tak zasłużonego klubu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem