2013-10-05 21:33:25

"Stalówka" wypunktowała Wigry i znów jest liderem 2 ligi wschodniej

Stal Stalowa Wola wygrała wyjazdowy pojedynek z Wigrami Suwałki 2-0 i znów jest liderem 2 ligi wschodniej.

"Stalówka" zwyciężyła w meczu na szczycie i ponownie zajęła fotel lidera 2 ligi spychając z niego właśnie dzisiejszych rywali.

Podopieczni Pawła Wtorka obydwa gole zdobyli jeszcze przed przerwą w ciągu zaledwie kilku minut.

Najpierw do siatki trafił Wojciech Reiman, a chwilę później wynik spotkania na 2-0 ustalił Damian Łanucha.

0-1 Reiman (17)
0-2 Łanucha (23)

Wigry: Salik - Bogusz, Wenger, Drągowski, Widejko, Mamaev (46. Karankiewicz), Atanacković,Tarnowski, Makaradze (63. Tuttas), Becerra (46. Radzio), Karłowicz (65. Romachów)

Stal: Wietecha - Czarny, Reiman, Kantor, Łanucha, Bartkiewicz, Tur (74. Komada), Argasiński, Płonka (79. Fabianowski), Mikołajczak (80. Sikorski), Bogacz

Sędziował: Marcin Muszyński z Łodzi. Żółte kartki: Tuttas, Mamaev, Drągowski - Mikołajczak, Kantor, Bogacz.  Widzów: 1300

źródło: własne / wigrysuwalki.eu