2010-05-28 16:05:35

II liga: zmiana godziny spotkań 33. kolejki

Spotkania 33. kolejki grupy wschodniej II ligi zostaną rozegrane o godzinie 16:00, a nie jak wcześniej planowano o 17:00.

Na 6 czerwca o godz. 17:00 na stadionie miejskim w Rzeszowie zaplanowano mecz piłkarski Stali Rzeszów z Pelikanem Łowicz. Dwie godziny później rzeszowscy żużlowcy mieli podejmować RKM Rybnik. - Tych imprez w takim terminie nie da się pogodzić - przekonuje kierownik żużlowego klubu z Hetmańskiej Jacek Ziółkowski.

- Zaproponowaliśmy rozegranie meczu z Pelikanem godzinę wcześniej, czyli o 16:00 - informuje Jacek Szczepaniak, prezes sekcji piłki nożnej Stali Rzeszów. W związku z tym, że termin niedzielnej kolejki jest terminem obligatoryjnym (wszystkie spotkania muszą się odbyć w ten sam dzień o tej samej porze), wszystkie mecze zaplanowane na 6 czerwca musiałyby być rozegrane wcześniej. - Uwzględniliśmy prośbę rzeszowskich działaczy i podjęliśmy decyzję, że wszystkie pojedynki II ligi wschodniej w dniu 6 czerwca odbędą się o godz. 16:00. My trochę ustąpiliśmy, żużlowcy przesuną trochę swój mecz i problem w Rzeszowie mamy rozwiązany - przekonuje Wojciech Jugo, przewodniczący Wydziału Gier PZPN.

źródło: Super Nowości

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem