2013-09-23 08:07:00

Stal Sanok nie sprostała osłabionym Orlętom

Orlęta Radzyń Podlaski pokonała Stal Sanok 3-2 w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Gospodarze prawie przez cały mecz grali w osłabieniu.

Spotkanie rozpoczęło się wręcz idealnie dla Stali Sanok.

Już w 9. minucie sędzia wyrzucił z boiska bramkarza Krzysztofa Stężałę i podyktował rzut karny dla sanoczan. Chwilę później na bramkę zamienił go Piotr Łuczka i do przerwy podkarpacki zespół prowadził 1-0.

Po zmianie stron gospodarze wzięli się za odrabianie strat i w ciągu kilku minut strzelili dwa gole. Najpierw do siatki trafił Tomasz Tymosiak, a chwilę później Piotr Zmorzyński.

W 65. minucie gości dobił Mateusz Łakomy dając Orlętom Radzyń Podlaski bezpieczną przewagę.

Jeszcze w końcówce różnicę jednej bramki odrobił Sebastian Sobolak, ale na więcej sanoczan nie było stać.

0-1 Łuczka (11-karny)
1-1 Tymosiak (46)
2-1 Zmorzyński (54)
3-1 Łakomy (65)
3-2 Sobolak (88)

Orlęta: Stężała - Leszkiewicz, Kazubski, Łakomy, Komar, Grajek (84 Ptaszyński), Pliszka (10. Ciok), Tymosiak, Król (77. Struk), Zmorzyński, Hołoweńko (70. Rusiecki)

Stal: Krzanowski - Jaklik, Kokoć, Węgrzyn, Łuczka - Lorenc, Tabisz, Karol Adamiak (71. Pluskwik), Józefiak (60. Kamil Adamiak), Ząbkiewicz - Sobolak

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa. Żółta kartkia: Ząbkiewicz. Czerwona kartka: Stężała (9, faul w polu karnym). Widzów: 400

źródło: orleta-spomlek.pl