2013-09-23 00:11:32

Krzysztof Pietluch rozpracował Crasnovię. Wólczanka już trzecia

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Crasnovię 2-1 i awansowała na trzecie miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Obydwa gole dla gospodarzy zdobył Krzysztof Pietluch.

Pierwsi do siatki trafili goście. W 15. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Tomasz Pietrasiewicz.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą, a  gola zdobył wspomniany wcześniej Krzysztof Pietluch.

Gospodarze mieli sporą przewagę i wiele dogodnych okazji do zdobycia kolejnych bramek. Udało się to dopiero na minutę przed końcem - piłkę do siatki Grzegorza Nalepy ponownie wbił Pietluch.

Dzięki wygranej piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska awansowali na trzecią pozycję w tabeli. Do prowadzącej Wisłoki tracą już tylko trzy punkty. Podobnie jak Crasnovia mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

0-1 Pietrasiewicz (15)
1-1 K. Pietluch (35)
2-1 K. Pietluch (89)

Wólczanka: Groch - A. Poprawa (46. Hala), Rybkiewicz, Misiło, Ilasz - B. Poprawa (69. P. Szczepański), Lech (77. Bober), Padiasek, Gniatek (46. Duży) - Boratyn, K. Pietluch

Crasnovia: Nalepa - Drapała, Omiotek (80. R. Szczepański), Guzior, Buczek - Majda, A. Szczepański, Baran, Rozborski, Gwazdacz - Pietrasiewicz

Sędziował: Grzegorz Wrona z Kolbuszowej. Żółte kartki: Misiło, Duży, Lech, Rybkiewicz - Majda, Baran, Rozborski, Drapała, R. Szczepański

źródło: własne / wolczanka.futbolowo.pl