http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-05-27 20:05:27

Jacek Klisiewicz nowym trenerem Igloopolu Dębica

Jacek Klisiewicz został nowym szkoleniowcem IV-ligowego Igloopolu Dębica. Zajmie on miejsce Marka Hendzela, który prowadził drużynę "Morsów" w ostatnim czasie.
 
– Z Markiem rozstaliśmy się za porozumieniem stron, a wczorajsza porażka w pucharze nie miała już żadnego znaczenia, bo wszystko było dogadane wcześniej – powiedział Nowinom Bogdan Mitan, kierownik sekcji Igloopolu.

Nowy trener poprowadzi dziś pierwsze zajęcia. – Ma budować drużynę na przyszły sezon, bo przy 5-6 spadających drużynach szans na utrzymanie już raczej nie mamy – dodał działacz dębiczan.

Klisiewicz ma 47 lat, jest trenerem I klasy i prowadził już takie zespoły jak Wisłoka Dębica, Rzemieślnik Pilzno, LKS Żyraków, Stal Mielec, czy Lechia Sędziszów. Półtora sezonu temu prowadził juniorów Igloopolu, a ostatnio (jesienią) pracował w Pilźnie.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem