2013-09-18 20:20:30

Sokół Nisko przerwał serię beniaminka z Pisarowiec

Sokół Nisko wygrał w Nowotańcu z Cosmosem Pisarowce 2-1 przerywając tym samym serię czterech kolejnych zwycięstw rywala.

Gospodarze rozpoczęli zgodnie z planem - w 20. minucie prowadzenie dał im Sebastian Pawiak, które trafił do siatki z rzutu karnego.

Piłkarze Sokoła Nisko odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Niespełna minutę później gola na 1-1 zdobył Michał Serafin.

Decydująca bramka padła niedługo po przerwie. Efektownym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Michał Mistrzyk dają zwycięstwo gościom.

Podopieczni Daniela Kijaka przerwali serię czterech wygranych LKS-u Pisarowce, a sami przedłużyli passę zwycięstwo do trzech.

1-0 Pawiak (20-karny)
1-1 Serafin (21)
1-2 Mistrzyk (53)

Pisarowce: Ziemba - Lisowski, Sumara, Wityński, Pawiak - Zgłobicki (75. Kwolek), Jaracz (56. Jęczkowski), Domaradzki (69. Kosiba), Adamski (59. Gierczak) - Kot, Niemczyk

Sokół: Furtak - Dyba, Stępień, Serafin, Niedziałek (54. Kwiatkowski) - Mistrzyk, Szpyra (20. Olszowy), Lebioda, Kobylarz (88. Tyczyński) - Młynarski, Zajkąc (67. Wlizło, 90. Seroka)

Sędziował: Jakub Koza z Dębicy

źródło: własne