2013-09-18 19:01:00

Crasnovia rozbiła Wisłok Strzyżów i jest nowym liderem 4 ligi

Crasnovia Krasne rozbiła Wisłoka Strzyżów 5-2 w meczu 9. kolejki i została nowym liderem 4 ligi podkarpackiej.

Kibice na pierwszego gola czekać musieli aż do 50. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Rafał Szczepański. Niespełna 120 sekund później na 2-0 podwyższył jego Adrian Szczepański.

W 60. minucie kontaktowego gola dla gości zdobył Paweł Pałys, ale gracze Crasnovii odpowiedzieli w ciągu zaledwie kilku minut i to dwiema bramkami. Najpierw do siatki trafił Tomasz Pietrasiewicz, a chwilę później Krzysztof Majda.

Nadzieję piłkarzom Wisłoka Strzyżów przywrócił jeszcze Pałys, który zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, ale strat już odrobić się nie udało. Co więcej - kilka minut przed końcem kolejnego gola dla Crasnovii strzelił Pietrasiewicz.

Dzięki efektownej wygranej i potknięciu Wisłoki Dębica (remis w Mokrzyszowie) drużyna z Krasnego została nowym liderem 4 ligi podkarpackiej.

1-0 R. Szczepański (50)
2-0 A. Szczepański (52)
2-1 Pałys (60)
3-1 Pietrasiewicz (65)
4-1 Majda (67)
4-2 Pałys (69)
5-2 Pietrasiewicz (87)

źródło: własne