2013-09-15 22:14:07

Sokół Sieniawa wygrał ze Stalą Sanok. Dwa gole Pawła Adamczyka

Sokół Sieniawa wygrał 2-0 ze Stalą Sanok w meczu 8. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 36. minucie meczu po uderzeniu Pawła Adamczyka.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców także po przerwie ustalając wynik spotkania na 2-0.

Sokół Sieniawa kontynuuje passę trzech spotkań bez porażki. Za to gracze Stali Sanok nie potrafią wygrać już od sześciu spotkań.

1-0 Adamczyk (36)
2-0 Adamczyk (51)

Sokół: Kukulski - Skała, S. Padiasek, Wrona, M. Padiasek - Halejcio (85. Bursztyka), Małyk (76. Zajchowski), Wilusz, Pigan (46. Kołodziej) - Jędryas, Adamczyk (78. Hass)

Stal: Krzanowski - Jaklik (62. Adamiak), Łuczka, Kokoć, Pluskwik - Faka, Węgrzyn, Kuzicki, Lorenc, Tabisz (62. Sobolak) - Szałamaj (62. Ząbkiewicz)

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Wilusz, Adamczyk, Zajchowski – Kokoć. Widzów: 500

źródło: własne / Nowiny