2013-09-15 19:18:35

Wólczanka rozstrzelała Przełęcz. Kolejny hat-trick Pietlucha

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska rozstrzelali Przełęcz Dukla aż 7-1. Drugi w tym sezonie hat-trick skompletował Krzysztof Pietluch.

Gospodarze już po 10 minutach prowadzili 3-0 po dwóch golach Macieja Lecha i jednym Piotra Boratyna. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Krzysztof Pietluch.

Najlepszy strzelec Wólczanki przypomniał o sobie jeszcze dwukrotnie już na początku drugiej połowy - skompletował tym samym drugi w tym sezonie hat-trick.

W 75. minucie gola na 7-0 strzelił rezerwowy Piotr Szczepański całkowicie pogrążając gości. Kilka minut później honorową bramkę dla Przełęczy Dukla zdobył jeszcze Krystian Walczak.

Na dwie minuty przed końcem spotkania piłkarze Przełęczy stracili jeszcze Rafała Nikodego, który został wyrzucony z boiska za czerwoną kartkę.

7-1 Walczak (78)

Wólczanka: Groch (75. Machała) - Hala, Rybkiewicz, Misiło, Ilasz - Gniatek, Padiasek, Lech, B. Poprawa (55. Duży) - Boratyn (61. Szczepański), K. Pietluch

Przełęcz: Nowa - Wojtowicz, Jurc (74. Korzec), Bożętka, Pietruszka - Zięba (50. Pęcak), Kmiecik, Walczak, Śliwiński - Nikody, Mielech (57. Frączek)

Sędziował: Jakub Koza z Dębicy. Żółte kartki: Rybkiewicz, Misiło. Czerwona kartka: Nikody (88)

źródło: własne / wolczanka.futbolowo.pl