2013-09-15 13:09:10

Crasnovia wygrała z Czarnymi Jasło i jest wiceliderem 4 ligi

Piłkarze Crasnovii wygrali 3-1 w meczu wyjazdowym z Czarnymi Jasło i awansowali na pozycję wicelidera 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszego gola dla Crasnovii zdobył w 27. minucie meczu Adrian Szczepański. Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Tomasz Pietrasiewicz.

Kontaktowego gola dla Czarnych Jasło strzelił kwadrans po przerwie Damian Kulig, ale ostatnie słowo należało do gości. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania ustalił Konrad Stępień.

W 87. minucie czerwoną kartką ukarany został Wojciech Dziedzic i gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę.

Dla piłkarzy z Krasnego to już szóste zwycięstwo w siedmiu meczach tego sezonu. Podopieczni Grzegorza Nalepy awansowali na pozycję wicelidera 4 ligi podkarpackiej.

0-1 A. Szczepański (27)
0-2 Pietrasiewicz (37)
1-2 Kulig (76)
1-3 Stępień (90+3)

Czarni: Kmiecik - Szydło, Setlak, Nabożny (61. Jamuła), Warchoł - Kulig, Chrząszcz, Szopa, W. Stopyra (46. Dziedzic), Grzesiak (57. Brożyna) - Świątkowski

Crasnovia: Nalepa - Buczek (67. Micał), Drapała, Baran, Omiotek - Rozborski (90. Rejman), Majda, Gwazdacz (82. Ostrowski), A. Szczepański - R. Szczepański (88. Cyranek), Pietrasiewicz (74. Stępień).

Sędziował: Paweł Wałęga z Dębicy. Żółte kartki: Setlak, Jamuła - Buczek, Omiotek, Majda, A. Szczepański, Stępień. Czerwona kartka: Dziedzic (87, faul bez piłki). Widzów: 200

źródło: własne / czarnijaslo.pl