2013-09-14 20:47:51

Wisłoka wygrała z Pogonią Leżajsk i wróciła na fotel lidera

Wisłoka Dębica wygrała 3-1 z Pogonią Leżajsk w meczu na szczycie 4 ligi podkarpackiej. Goście prowadzili do przerwy 1-0, ale w drugiej połowie trafiali już tylko dębiczanie.

Już w 3. minucie spotkania do siatki trafił Janusz Iwanicki i to Pogoń Leżajsk prowadziła do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze ostro wzięli się za odrabianie strat i w zaledwie kilkanaście minut odwrócili losy pojedynku. Do siatki "Piwoszy" trafiali Dariusz Kantor i dwukrotnie Tomasz Barycza.

Wisłoka Dębica dzięki wygranej została samodzielnym liderem 4 ligi - druga wciąż jest Pogoń, która do "biało-zielonych" traci trzy punkty.

0-1 Iwanicki (3)
1-1 Kantor (51)
2-1 Barycza (55)
3-1 Barycza (67)

Wisłoka: Ćwiczak - Weres, Remut, Konrad, Oślizło - Kot (46. Florian), Pęcak, Cieślik (46. Barycza), Juszkiewicz, Tryba (73. Wyszyński) - Kantor

Pogoń: Kurosz - Murawski, Bibułek, Maciorowski (60. Leja), Gilar -Staroń, Bigas, Lebioda, Iwanicki - Widz, Dąbek

Sędziował: Konrad Tomczyk z Jarosławia. Żółte kartki: Barycza - Murawski. Widzów 450.

źródło: własne / Nowiny