2013-09-14 20:38:08

"Siarkowcy" przegrali z Olimpią Elbląg

Siarka Tarnobrzeg przegrała 0-2 z Olimpią Elbląg w wyjazdowym meczu 8. kolejki 2 ligi wschodniej.

Pierwszy gol dla Olimpii Elbląg padł w 28. minucie spotkania po uderzeniu Olega Ichima. Wynik meczu na 2-0 ustalił po przerwie Kamil Graczyk.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg mieli kilka dogodnych okazji na zdobycie choćby jednego gola. Świetne dysponowany był jednak bramkarz gospodarzy Aleksiej Rogaczow.
1-0 Ichim (28)
2-0 Graczyk (66)

Olimpia: Rogaczow - Ressel, Lewandowski, Ichim, Czerniewski, Kopycki (70.  Baran, 82.  Piotrowski), Pietrewicz, Skierkowski, Graczyk (83. Molga), Kołosow, Leśniewski

Siarka: Melon - Stępień, Baran, Sulkowski, Szewc (77. Wróbel), Korona, Truszkowski, Frankiewicz, Koczon, Ciećko (75. Piątkowski), Tunkiewicz (64. Persona

Sędziował: Maciej Lewicki z Gdańska. Żółte kartki: Pietrewicz, Graczyk, Ichim - Tunkiewicz

źródło: własne / info.elblag.pl