2013-09-08 20:19:20

Pisarowce wygrały w Pilźnie. Pierwsze wyjazdowe trzy punkty beniaminka

LKS Pisarowce wygrał 3-2 z Rzemieślnikiem Pilzno w meczu 7. kolejki. Dla beniaminka to pierwszy wyjazdowe zwycięstwo w 4 lidze.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie już w 2. minucie po uderzeniu Artura Łazowskiego.

Problemy Rzemieślnika Pilzno zaczęły się w 26. minucie. Najpierw za faul w polu karnym z boiska wyrzucony został bramkarz Michał Wilczyński, a chwilę później karnego na gola zamienił Sebastian Pawlak.

Jeszcze przed przerwą LKS Pisarowce wyszedł na prowadzenie po trafieniu Dariusza Jęczkowskiego.

W drugiej połowie kolejnego gola dla gości strzelił Daniel Niemczyk. Pilźnianie odpowiedzieli bramką Dawida Łapy, która ustaliła wynik meczu na 2-3.

1-0 Łazowski (2)
1-1 Pawlak (28-karny)
1-2 Jęczkowski (35)
1-3 Niemczyk (55)