2013-09-08 20:08:24

Cosmos Nowotaniec lepszy od Strumyka Malawa. Kolejne trafienia Zarzyki

Cosmos Nowotaniec wygrał 2-1 ze Strumykiem Malawa w meczu 7. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wyszli na prowadzenie w 24. minucie po golu Ireneusza Zarzyki. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców chwilę później i gospodarze prowadzili do przerwy 2-0.

W 70. minucie kontaktową bramkę dla Strumyka Malawa zdobył Mateusz Trawka, ale do wyrównania nie udało się już doprowadzić.

Najlepszy strzelec Cosmosu Ireneusz Zarzyka ma na koncie już 9 goli i wspólnie z Krzysztofem Pietluchem z Wólczanki lideruje w klasyfikacji najlepszych strzelców 4 ligi podkarpackiej.

1-0 Zarzyka (24)
2-0 Zarzyka (30)
2-1 Trawka (70)

źródło: Cosmos Nowotaniec