2013-09-08 19:25:24

Sokół Sieniawa bliski wygranej w Radzyniu Podlaskim

Piłkarze Sokoła Sieniawa zremisowali 1-1 w wyjazdowym meczu z Orlętami Radzyń Podlaski. Gospodarze wyrównali dopiero pięć minut przed końcem spotkania.

Podopieczni Grzegorza Łuczyka prowadzili 1-0 od 28. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mateusz Jędryas.

Ten rezultat utrzymywał się prawie do końca spotkania. Dopiero na pięć minut przed końcem wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył Dominik Struk.

Po sześciu meczach Sokół Sieniawa zajmuje 13. miejsce w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

0-1 Jędryas (28)
1-1 Struk (85)

Orlęta: Stężała - Komar, Leszkiewicz (46. Samociuk), Zarzecki, Łakomy, Borysiuk, Grajek, Tymosiak (60. Pliszka), Zmorzyński, Król (70. Struk), Hołoweńko

Sokół: Kukulski - S. Padiasek, Skała, M. Padiasek, Wrona, Halejcio, Małyk (90. Bursztyka), Pigan (64. Kotowicz), Wilusz (74. Kołodziej), Jędryas, Adamczyk (77. Zajchowski)

Sędziował: Piotr Kozłowski z Lublina. Żółte kartki: Leszkiewicz, Łakomy, Borysiuk, Komar, Król, Zarzecki. Widzów: 500

źródło: własne / orleta-spomlek.pl