2013-09-08 13:59:13

Jedność Niechobrz po raz kolejny bez punktów

Drużyna Jedności Niechobrz w kolejnej próbie nie zdołała przełamać się w 4 lidze podkarpackiej i przegrała na własnym boisku z Sokołem Nisko 1-2.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, a pierwsza bramka padła dopiero w 50. minucie. Na prowadzenie gości wyprowadził Michał Serafin. Na 2-0 dla Sokoła Nisko podwyższył niecałe pół godziny później Łukasz Olszowy.

W końcówce Dominik Grzebyk strzelił barmkę kontaktową, lecz strat nie udało się już odrobić.

Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę - czerwoną kartą ukarany został Michał Worosz.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - SOKÓŁ NISKO 1-2 (0-0)
0-1 M.Serafin (50)
0-2 Olszowy (79)
1-2 Grzebyk (86)

Czerwona kartka: Worosz (86)