2013-09-07 21:31:21

JKS Jarosław grając w dziesiątkę wygrał ze Stalą w Sanoku

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali 2-0 ze Stalą Sanok w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Goście przed blisko 40 minut grali w dziesiątkę.

Podopieczni Pawła Załogi wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej połowy po golu Mateusza Jurczaka.

W 55. minucie za drugą żółtą kartkę z boiska wyrzucony został Bartłomiej Kłak i goście musieli grać w dziesiątkę.

Pomimo tego w 81. minucie meczu JKS Jarosław zdobył kolejną bramkę. Wynik spotkania na 2-0 ustalił Artur Bańka.

0-1 Jurczak (45+1)
0-2 Bańka (81)

Stal: Krzanowski - Kokoć, Jaklik, Pluskwik, Łuczka, Karol Adamiak (84. Kamil Adamiak), Tabisz, Węgrzyn, Kuzicki (59. Poliniewicz), Sobolak (59. Lorenc), Ząbkiewicz (59. Szałamaj)

JKS: Cisek - B. Kłak, Saramak, Załoga, Barszczak, Puńko, Sobol, Bańka (84. Fedor), Wolan (90. Kania), Soczek (68. Gliniak), Jurczak

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółte kartki: Kokoć - Jurczak, B. Kłak, Wolan. Czerwona kartka: B. Kłak (55, druga żółta)

źródło: własne