2013-09-07 21:09:31

Wojciech Fabianowski dał wygraną "Stalówce"

Stal Stalowa Wola pokonała przed własną publicznością Legionovię 2-0 po dwóch bramkach Wojciecha Fabianowskiego.

Piłkarze Pawła Wtorka pewnoe pokonali beniaminka z Legionova 2-0. Obydwa gole strzelił doświadczony Wojciech Fabianowski.

Po raz pierwszy trafił do siatki gości w 33. minucie, zaś na 2-0 podwyższył kilka minut po rozpoczeciu drugiej połowy spotkania.

STAL STALOWA WOLA - LEGIONOVIA LEGIONOWO 2-0 (1-0)
1-0 Fabianowski (33)
2-0 Fabianowski (49)

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor - Mikołajczak (86. Sikorski), Argasiński, Łanucha - Fabianowski (64. Kachniarz), Majowicz (89. Komada) - Płonka (74. Juda).

Legionovia: Marcinkowski - Goliński, Lendzion, Łukasik, Pielak - Janusiński (46. Sołtys), Tomczyk (76. Złotkowski), Romanchuk, Lewicki, Tlaga - Bojas.

Sędziował: Daniel Kruczyński z Żywca. Żółte kartki: Mikołajczak, Łanucha, Fabianowski - Łukasik.