2013-09-07 20:52:13

Pierwsza porażka Stali Rzeszów w tym sezonie

Stal Rzeszów przegrała 1-3 z Limanovią Limanowa w meczu 7. kolejki 2 ligi wschodniej. To pierwsza porażka rzeszowian w tym sezonie.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy rozegrali bardzo słabe spotkanie i zasłużenie zostali bez punktów. Goście prowadzili 1-0 po bramce Wojciecha Dziadzio z rzutu karnego.

W drugiej połowie do siatki trafili jeszcze Rafał Komorek i po raz kolejny Dziadzio. Honorowego gola dla Stali Rzeszów zdobył Jakub Więcek w 83. minucie.

Dla rzeszowskiego zespołu była to pierwsza porażka w siedmiu meczach tego sezonu. Spadli nad 4. miejsce w tabeli.

0-1 Dziadzio (18-karny)
0-2 Komorek (67)
0-3 Dziadzio (70)
1-3 Więcek (83)

Stal: Lewandowski - Baran, Bednarczyk, Krzysztof Hus (46. Konrad Hus), Jakubowski (57. Drelich) - Jędryas, Lisańczuk, Maślany, Szczoczarz, Prędota - Szela (33. Więcek)

Limanovia: Sotnicki - Basta, Kulewicz, Garzeł, Hudecki, Komorek (72. Sané), Pietras, Skiba, Pyciak (81. Sadio), Pająk (65. Kuligowski), Dziadzio

Sędziował: Tomasz Krawczyk z Piotrkowa Trybunalski. Żółte kartki: Szela, Jakubowski, Lisańczuk, Więcek, Jędryas - Pyciak, Dziadzio, Kuligowski. Widzów: 900

źródło: własne / stalrzeszow.pl