2013-09-04 21:40:22

Janusz Hynowski uratował remis Mokrzyszowa

Gol Janusza Hynowskiego w 95. minucie meczu Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg dał remis gościom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Piłkarze Wisłoka Strzyżów wyszli na prowadzenie w 73. minucie po trafieniu Jakuba Barana z rzutu karnego.

Kiedy wydawało się, że gospodarze utrzymają korzystny rezultat do końca przypomniał o sobie doświadczony Janusz Hynowski.

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg wbił futbolówkę do siatki w piątej minucie doliczonego czasu gry zapewniają punkt drużynie z Mokrzyszowa.

1-0 J. Baran (73-karny)
1-1 Hynowski (90+5)

źródło: własne