2013-09-04 21:31:18

Czarni Jasło wygrali z Przełęczą Dukla. Kolejny gol Nabożnego

Czarni Jasło wygrali 2-1 z Przełęczą Dukla w meczu 6. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Kolejnego gola w drużynie seniorów strzelił 18-letni Aleksander Nabożny.

Młody obrońca Aleksander Nabożny trafił do siatki trzy dni temu w spotkaniu z Mokrzyszowem i zdobył gola także dziś.

Czarni Jasło wyszli na prowadzenie właśnie po jego bramce w 17. minucie meczu, a chwilę później na 2-0 podwyższył Bartosz Szopa.

Na 20 minut kontaktowego gola dla gości zdobył Łukasz Śliwiński, ale jaślanie dowieźli korzystny rezultat do końca.

Piłkarze Przełęczy Dukla kończyli to spotkanie w dziesiątkę - w drugiej minucie doliczonego czasu gry czerwonym kartonikiem ukarany został Rafał Nikody.

1-0 Nabożny (17)
2-0 Szopa (24)
2-1 Śliwiński (69)

Czarni: Kmiecik - Szydło, Nabożny, Setlak, Warchoł - Munia (82. Tusiński), Chrząszcz, Stopyra (65. Bartuś), Szopa, Kulig - Świątkowski (90. Jamuła)

Przełęcz: Nowak - Śliwiński, Jurč, Bożętka, Kmiecik - Soliński, Walczak, Mielech (46. Wojtowicz), Kowalski (46. Frączek), Nikody - Pęcak (46. Zięba)

Sędziował: Karol Wołoszyn ze Stalowej Woli. Żółte kartki: W. Stopyra, Nabożny, Chrząszcz, Kulig, Świątkowski - Kowalski, Bożętka, Kmiecik, Nikody. Czerwona kartka: Nikody (90+2, druga żółta). Widzów: 250

źródło: własne / czarnijaslo.pl