2013-09-04 21:18:31

Tomasz Ryczek rozpracował Karpaty Krosno

Karpaty Krosno przegrały 0-2 ze Stalą Kraśnik w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Obydwie bramki dla Stali Kraśnik strzelił najlepszy snajper w 3 lidze - Tomasz Ryczek. Pierwszy gol padł w 11. minucie, drugi w doliczonym czasie drugiej połowy.

Piłkarze Karpat Krosno od czterech spotkań nie potrafią wygrać i po dobrym początku sezonu (dwie wygrane z rzędu) spadli na 10. miejsce w tabeli.

0-1 Ryczek (11)
0-2 Ryczek (90+5)

Karpaty: Hajduk - Jarząb, Chmielowski, Czopko, Kozak - Dobrzański (58. Telesz), Zajdel, Fydrych (73. Stanisz), Walaszczyk, Kuliga (39. Kasperkowicz) - Buczek

Stal: Mazur - Gawron (65. Drąg), Matysiak, Pietroń, Stadnytskyy (45. Leziak) - Szewc (80. Kłyk), Melnychuk, Chamera, Pacek (80. Chrzanowski) - Drozd, Ryczek.

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa. Żółte kartki: Kozak, Buczek, Kasperkowicz - Stadnytckyy, Chamera, Leziak, Kłyk. Widzów: 500

źródło: własne / karpatykrosno.net