2013-09-04 20:30:17

Wisłoka Dębica ograła Cosmos i jest samodzielnym liderem

Wisłoka Dębica wygrała z Cosmosem Nowotaniec 2-1 i jest samodzielnym liderem 4 ligi podkarpackiej.

Prowadzenie gospodarzom dał w 45. minucie meczu Dariusz Kantor, ale zaledwie kilkadziesiąt sekund później wyrównał Ireneusz Zarzyka.

Zwycięską bramkę dla Wisłoki Dębica zdobył w 58. minucie Tomasz Barycza skutecznie egzwekwując rzut karny.

Drużyna beniaminka prowadzona przez Mirosława Kalitę w sześciu spotkaniach zdobyła aż 16 punktów i jest samodzielnym liderem 4 ligi.

1-0 Kantor (45)
1-1 Zarzyka (45+1)
2-1 Barycza (58-karny)

Wisłoka: Ćwiczak - Weres, Remut, Konrad - Oślizło - Florian (60. Kot), Pęcak (80. Bała), Juszkiewicz (72. Cieślik), Wrona (15. Tryba) - Kantor, Barycza

Cosmos: Krawczyk - Majksa, Szałankiewicz, Sobota (9. Badowicz), Honkisz - Pluskwik, K. Mikulec (71. D. Mikulec), Gołda, Laskowski - Spaliński (68. Szatkowski), Zarzyka

Sędziował: Mateusz Nowak ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Tryba, Remut, Cieślik - Laskowski, Gołda, Pluskwik

źródło: własne