2013-09-04 19:58:44

Wólczanka lepsza od Pogoni Leżajsk. Kolejny gol Pietlucha

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 2-1 z Pogonią Leżajsk w meczu 6. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 17. minucie meczu po samobójczym trafieniu Jacka Maciorowskiego. Wyrównanie dla Pogoni Leżajsk zdobył kilkanaście minut później Janusz Iwanicki.

Wynik spotkania na 2-1 ustalił w 54. minucie Krzysztof Pietluch wykorzystując rzut karny. To już siódme trafienie napastnika Wólczanki w tym sezonie.

Dla "Piwoszy" była to pierwsza porażka w tym sezonie.
1-0 Maciorowski (17-samobójcza)
1-1 Iwanicki (29)
2-1 K. Pietluch (54-karny)

Wólczanka: Groch - Hala, T. Pietluch, Rybkiewicz (73. Gniatek), A. Poprawa - B. Poprawa, Lech (64. Bober, 86. Szczepański), Padiasek (89. Padiasek), Duży - Boratyn, K. Pietluch

Pogoń: Kurosz - Murawski, Bubiłek, Maciorowski, H. Bukowski - Iwanicki, Lebioda, Dąbek, Staroń, Gilar - Widz

Sędziował: Artur Szelc z Krosna. Żółte kartki: Bukowski, Bubiłek

źródło: własne / wolczanka.futbolowo.pl