2013-09-04 19:48:15

Resovia straciła punkty w Tomaszowie. Gol w doliczonym czasie gry

Resovia zremisowała 2-2 w wyjazdowym meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Gospodarze wyrównali w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Gracze Tomasovii wyszli na prowadzenie już w 3. minucie po bramce Jacka Kusiaka

"Pasiaki" jednak odpowiedziały bardzo szybko. W przeciągu zaledwie dwóch minut do siatki trafili Dawid Cempa i Bartosz Jaroch i do przerwy to Resovia była na prowadzeniu.

Jeszcze w 42. minucie rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Bartosz Madeja, a kilka sekund później dobitkę na pustą bramkę zmarnował Jaroch.

To zemściło się na rzeszowianach w samej końcówce. Gola na 2-2 w 94. minucie spotkania zdobył Łukasz Sękowski.

0-1 Kusiak (3)