2013-09-01 15:59:08

Cosmos rozbił Kolbuszowiankę. Hat-trick Ireneusza Zarzyki

Cosmos Nowotaniec rozbił Kolbuszowiankę 5-1 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2. minucie po uderzeniu Piotra Spalińskiego z rzutu karnego. Na 2-0 podwyższył jeszcze przed przerwą Piotr Laskowski.

Bohaterem drugiej połowy był Ireneusz Zarzyka, który zdobył dla Cosmosu Nowotaniec trzy gole kompletując pierwszy w tym sezonie hat-trick.

Honorowy gol dla Kolbuszowianki padł w 47. minucie meczu po strzale Łukasza Koraba.

1-0 Spaliński (2-karny)
2-0 Laskowski (35)
3-0 Zarzyka (46)
3-1 Korab (47)
4-1 Zarzyka (57)
5-1 Zarzyka (84)

Cosmos: Krawczyk - Majka, Szałankiewicz, Sobota, Honkisz - Pluskwik (75. D. Mikulec), Gołda (60. K. Mikulec), Kłodowski, Laskowski (72. Badowicz) - Spaliński (65. Szatkowski), Zarzyka

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin (46. Kozak), Mokrzycki, K. Gorzelany - S. Serafin (77. B. Fryc), Dziekan (88. Wróblewski), Dziedzic (72. Sidor), O. Fryc - Marczenia, Korab

Sędziował: Paweł Wałęga z Dębicy. Żółte kartki: Zarzyka, Laskowski, Pluskwik - Skowron, Kozak. Widzów: 300

źródło: własne / Nowiny